VTEM skitter
VTEM skitter

Nasza oferta

 • Zakładanie i pielęgnacja ogrodów

  Dobrze urządzony ogród powinien łączyć walory estetyczne z praktycznymi. Założenia te tworzą go miejscem  do odpoczynku, refleksji i zabawy. Tworzymy ogrody dla tych którzy lubią zabawę w ogrodnika jak i dla tych zabieganych.

  Przycinanie i formowanie żywopłotów i krzewów

  Cięcie krzewów to jedna z najważniejszych prac pielęgnacyjnych w ogrodzie. Korzystnie wpływa na pokrój roślin, ich kwitnienie i owocowanie. Prace tego typu powodują, że wasz ogród  jest przejrzysty i zadbany.

  Oczka wodne

  Potrafimy stworzyć oczko wodne z pięknymi roślinami i bogatym światem zwierzęcym. Tak aby taki akwen harmonijnie łączył się z całym ogrodem. Woda w ogrodzie potrafi przyciągnąć różne rodzaje zwierząt i pozwoli obserwować toczące się w waszym...
 • Wkrótce dodatkowe informacje

  Strona w trakcie budowy, wkrótce więcej informacji.

Połączyła nas miłość do ogrodów

Praca którą wykonuję sprawia nam dużo satysfakcji. To moja pasja.

Wiktoria Gabryś właścicielka firmy

Aranżacja terenów przy firmach czy pensjonatach także nie jest nam obca. Tworzymy wizualizację terenów zieleni.

Łukasz Gabryś współwłaściciel

Poznajmy się bliżej

Ogrodami zajmujemy się od 2009 roku. Praca którą wykonujemy sprawia nam ogromną satysfakcję!

Zadowolenie naszych Klientów powoduje że to co robimy ma sens i utwierdza nas w przekonaniu, że serce włożone w każdą realizację zostajedocenione. Oferujemy usługi z zakresu projektowania, zakładania oraz pielęgnacji ogrodów przydomowych. Ponadto zajmujemy się aranżacją terenów zielonych przy firmach, hotelach i pensjonatach.
Na życzenie Klienta opracowujemy wizualizacje terenów zielonych.
Nasze fachowe przygotowanie i doświadczenie gwarantuje Państwu profesjonalne wykonanie każdego zleconego zadania. W naszej pracy współpracujemy z wykwalifikowanymi stolarzami i renomowanymi szkółkami drzew w Kotlinie Kłodzkiej oraz korzystamy z  sprzętu wysokiej jakości.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!